Wednesday, July 24th, 2024

Pomysł na biznes – park trampolin i producent jako największe wsparcie

Konkurencja centrów rozrywki opiera się na cenach, w tym programach lojalnościowych, liczbie i różnorodności oferowanych usług. Ważne jest również zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo sprzętu i kwalifikacje trenerów. Otwierane parki trampolin producent wyposaża w sprzęt zgodny z międzynarodowymi standardami. Firma wykonująca na zlecenie trampoliny zatrudnia projektantów, którzy opracowują sprzęt do profesjonalnych zawodów, hal sportowych i parków rozrywki.  

Jak otworzyć park trampolin?

Wiele osób planując swój biznes, zleca wyposażenie parku trampolin producentowi i nie musi się zastanawiać: jak spawać stalową ramę, rozciągać siatki, zakładać sprężyny, nakładać maty itd. Aby wykonać trampolinę, trzeba wiedzieć, jakie powinny być sprężyny, jakie powinno być napięcie, aby siatki nie pękały itp. Współpracując z profesjonalistami nie trzeba zaprzątać się głowy sprawami technicznymi lepiej w tym czasie skupić się na marketingu, który pozwoli przyciągnąć klientów i osiągać dochody. Przy zleceniach na parki trampolin producent może udzielić wsparcia również w pozyskiwaniu klientów, wyborze dogodnej lokalizacji i wykonaniu analizy SWOT.

 A mianowicie:

 • Oceni dane miasto, zorientuje się zgodnie z możliwościami i budżetem klienta
 • Pomoże zleceniodawcy znaleźć i określić dochodowy obszar na otwarcie parku trampolin
 • Opracuje indywidualny układ hali trampolinowej, biorąc pod uwagę cechy architektoniczne pomieszczenia
 • Oferujemy dwie opcje kosztów: ekonomiczny / premium
 • Po zawarciu umowy rozpocznie produkcję sprzętu
 • Organizuje wysyłkę sprzętu. Obliczy masę i wymiary trampolin w zdemontowanej formie, aby ocenić dostawę w firmie transportowej
 • Instalację wyposażenia parku trampolin producent wykonuje na życzenie klienta.

Cztery ważne wskazówki, jak otworzyć park trampolin i nie wypalić się

Ponieważ trampoliny mogą łatwo zostać uszkodzone, trzeba zadbać o wszystkie prawne niuanse swojej firmy. Instruktorzy powinni, prowadzić dziennik bezpieczeństwa. Należy poprawnie sporządzić umowę o świadczenie takich usług, a także pozwolić dzieciom skakać tylko w obecności dorosłych lub za zgodą zgodnie z ściśle ustalonym modelem.

Sprzęt do trampoliny https://przystansklep.pl/ ma swoje własne cechy, dlatego instruktorzy są zobowiązani nie tylko do posiadania teorii sportu i dobrej sprawności fizycznej, ale także do znajomości specyfiki pracy na trampolinach. Z tego powodu lepiej jest zatrudniać instruktorów nie tylko ze specjalistycznym wykształceniem, ale także byłym akrobatom lub innym sportowcom z doświadczeniem w skokach na trampolinie.

Zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy odwiedzają park trampolin, w którym należy wyznaczyć odpowiedni sprzęt. Można podzielić park trampolin na określone strefy, ale jeśli obszar na to nie pozwala, można rozróżnić wizyty dla sportowców i amatorów według czasu, na przykład profesjonaliści ćwiczą rano, a reszta korzysta przez resztę dnia.

Nie trzeba bać się konkurencji, daje ona szansę na zwiększenie zysków. Docelowi odbiorcy są już zaznajomieni z wyposażeniem parku konkurencji i możliwościami tych jednostek. Zadaniem nowego parku trampolin jest przyciągnięcie odwiedzających, zaskakując ich, jakością i szeroką gamą usług. Kompleks trampolin jest atrakcją sportową i rozrywkową dla dorosłych i dzieci. Może być instalowany w centrach handlowych i budynkach przylegających do szkół, sekcji sportowych i basenów. Wykonując parki trampolin producent indywidualnie zaprojektuje każde pomieszczenie w celu maksymalizacji wykorzystania przestrzeni.

Główne elementy, jakie dla parków trampolin producent może zaoferować:

 • Trampoliny (klasyczne, nachylone, profesjonalne, w formie ścieżki).
 • Wzniesienia i podium, z których można wskakiwać na płótna, wykonując złożone sztuczki.
 • Pianka to suchy basen z miękkimi bokami, wypełniony kostkami z pianki o podwyższonej gęstości, do którego można bezpiecznie skoczyć.
 • Poręcz dla bezpieczeństwa.
 • Wygodne wejście i zejście.

Składana rama umożliwia montaż konstrukcji w najkrótszym możliwym czasie. Liczbę modułów parku trampolin producent dobiera zgodnie z charakterystyką pomieszczenia. Z najmniejszych trampolin można korzystać nawet w domu, a duży sprzęt składa się z kilku niezależnych od siebie stref, z których mogą korzystać ludzie w różnym wieku, nie przeszkadzając sobie nawzajem.

Cechy parków trampolin

 • Konstrukcje nośne wykonane są z wytrzymałego stopu stali, przeznaczonego do intensywnych obciążeń. Powłoka galwaniczna gwarantuje odporność na korozję, chroniąc metal przed wilgocią. Specjalny lakier z proszkiem polimerowym zachowuje kolor pod wpływem promieni UV.
 • Tkanina batut, wykonana jest z odpornych na zużycie elastycznych materiałów syntetycznych: nici polipropylenowych i nylonowych. Zapewniając łatwość skoków i wykonywania akrobacji.
 • Do produkcji elementów miękkich (maty, półki, schody, doły) dla parków trampolin producent https://przystansklep.pl/kontakt/ stosuje spieniony polietylen pokryty PVC. Materiały te niezawodnie chronią przed uderzeniami i urazami, całkowicie pokrywając metalowe części konstrukcji.
 • Całe wyposażenie parków trampolin posiada certyfikaty, jakości i bezpieczeństwa i specyfikacje techniczne.